Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas.
Privātuma politika

Lietošanas noteikumi

  1. Interneta mājas lapas gardezi.lv īpašnieks un uzturētājs ir SIA Rimi Latvia.
  2. Katra mājas lapas lietotāja pienākums ir iepazīties ar lietošanas noteikumiem. Mājas lapas lietošana uzskatāma par piekrišanu ievērot lietošanas noteikumus.
  3. Izmantojot vai citējot gardezi.lv lapas materiālus, atsauce uz to ir obligāta.
  4. Mājas lapa satur tekstu, videomateriālus, fotogrāfijas, logotipus un citus materiālus, kurus aizsargā autortiesības un/vai citas intelektuālā īpašuma tiesības. Visas autortiesības un citas intelektuālā īpašuma tiesības uz minētajiem objektiem pieder SIA Rimi Latvia vai arī SIA Rimi Latvia ir šo tiesību īpašnieka(u) atļauja izmantot materiālu mājas lapā.
  5. Mājas lapa var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām. SIA Rimi Latvia neuzņemas atbildību par trešo personu mājas lapu saturu un tajā piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par zaudējumiem vai kaitējumu, kas radies to apmeklējuma rezultātā, izmantojot Mājas lapā izvietotās teksta saites.
  6. Visa mājas lapā ietvertā informācija ir informatīva, par operatīvām izmaiņām, ja tādas būs radušās saistībā ar akcijas precēm, informēsim pircējus veikalā.
  7. SIA Rimi Latvia ir tiesības grozīt, papildināt vai izņemt informāciju no mājas lapas.
  8. SIA Rimi Latvia neuzņemas atbildību par mājaslapas pieejamību lietotājiem bez pārtraukumiem vai kļūdām, kas radušās neparedzētu iemeslu dēļ.

Instagram Sekot