Latvijas gardākie stāsti


Latvija – zeme, kurā top izcili produkti

“Rimi” zina, ka Latvijā top izcili, daudzveidīgi un interesanti produkti, jo sadarbojas ar vietējiem ražotājiem visās Latvijas malās. Turklāt uzņēmums apzināti vēlas atbalstīt vietējos ražotājus, palīdzot tiem attīstīties, un vienlaikus nodrošināt Latvijas iedzīvotājus gan ar daudzveidīgu, gan veselīgu vietējo pārtiku, dodot vietu sortimentā arī ekoloģiskās pārtikas klāstam.

Lai par Latvijas veselīgajiem, ekoloģiskajiem vai kā citādi unikālajiem produktiem un to ražotājiem – gan jaundibinātiem uzņēmumiem, gan tādiem, kuru produktu ražošana var pamatoti lepoties ar vārdu “tradīcijas” – interesantā veidā vairāk uzzinātu visi Latvijas iedzīvotāji, programmas “Rimi Gardēži” ietvaros sākam veidot video sižetu un rakstu sēriju “Latvijas gardākie stāsti”.

“Latvijas gardākos stāstus” atklāt un iepazīt palīdzēs Ilze Jurkāne, Latvijā pazīstama pavārmākslas eksperte, ciemojoties pie dažādu nozaru Latvijas produktu ražotājiem. Ilze ir īsta Latvijā ražotu produktu fane un uzskata, ka gan ēdiena garšai, gan dzīves izgaršošanai ir ļoti liela nozīme, jo “garša ir emocijas, kuras mēs piešķiram gan savam ēdienam, gan sadzīvei”.


Instagram Sekot