Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas.
Privātuma politika

Bezalkoholiskie dzirkstošie vīni


Raksta attēls

Arvien vairāk cilvēku izvēlas veselīgu dzīves veidu - gan pievēršoties sportam, gan veselīgam uzturam.

Tāpat kā parastais dzirkstošais vīns, šie – Torley, Henkell un Sohnlein Rose bezalkoholiskie dzirkstošie vīna dzērieni ir pagatavoti no labākajām vīnogu šķirnēm. Noteiktā ražošanas procesā, termiski ietekmējot, ar īpašu aukstuma vakuuma tehnoloģiju tiek izņemts spirts un, neraugoties uz visiem šiem procesiem, dzērieni ir saglabājuši savu izsmalcināto un harmonisko garšas buķeti un svaigo aromātu, tāpat kā alkoholu saturošie kolēģi.

Torley, Henkell un Sohnlein Rose sniedz iespēju neatteikties no dzirkstošajam vīnam raksturīgās garšas, izbaudot to bez alkohola un, piemēram, gadu mijā līdz ar laimes vēlējumiem tradicionāli pacelt glāzes kopā ar tuviniekiem un draugiem. Pateicoties vīndaru meistarībai, katrs mirklis, ko pavadīsiet kopā ar Torley, Henkell un Sohnlein Rose, būs īsti svētki!

Pozitīvi ir arī tas, ka bezalkoholiskos dzirkstošos vīna dzērienus jūs var baudīt jebkurā dzīves mirklī, arī tad, ja būsiet pie stūres un nekādā ziņā tas neradīs atkarību.


Instagram Sekot