Pastaiga Londonā


Neskatoties uz to, vai apmeklē Londonu pirmo, otro vai desmito reizi, šī pilsēta ir kas īpašs, un katru reizi tajā ir kas jauns un neatklāts. Kā saka, kas meklē, tas atrod, un arī es pēdējā ceļojuma laikā atradu ko īpašu, jo man bija lieliski palīgi.

Ja dodies uz Londonu, šeit būs neliels saraksts ar vietām, ko noteikti iesaku apmeklēt, jo tajās var izbaudīt gan atmosfēru, gan ēdienus, gan dzērienus. Covent Garden. Neal’s Yard – īsta oāze pašā pilsētas centrā. Mazs, krāsains pagalms ar mini mājām un visu veselīgo.  Apmeklē hipsteru kafejnīcu Wild Food Cafe. Garšvielas, ķermeņa krēmus un visu pārējo sapērcies Neal’s Yard Remedies, bet picu apēd Homeslice Pizza. Turpat blakus ir arī siera veikals Neal’s Yard Dairy, bet pavisam netālu Monmouth Coffee Company var iegādāties perfektu kafiju.

Notting Hill. Ja esi Džeimija Olivera fanu pulkā, ieskrien Recipease veikalā pēc pusdienām, grāmatām un produktiem vai varbūt uz kursiem. Turpat netālu noteikti ir vērts paēst Ottolenghi – salāti, kūciņas, kruasāni, uzkodas un vienkārši forša atmosfēra. Kitchen W8 jau būs kas smalkāks – ar Michelin zvaigzni, bet ne tik dārgi, kā varētu šķist. 25 mārciņas par trim ēdieniem ir vairāk nekā OK, lai izbaudītu ko mazliet atšķirīgu.

Southwark un visas Londonas pērle ir Borough Market. Sestdienu un svētdienu paradīze, kurā satiekas viss garšīgais. Te jāierēķina dažas stundas gastronomiskas baudas, sākot ar gardiem pirkumiem līdz austerēm, burgeriem, pīrāgiem un kafijai.

Tas ir tikai mazumiņš, bet šīs vietas atrodas centrā, un no sirds iesaku tās apmeklēt.


Instagram Sekot