Par Rimi vīna dārzu

Vīns ir viens no senākajiem un populārākajiem dzērieniem, kas visos laikos piesaistījis garšas un baudījuma meklētājus. Un mums ir risinājums gardēžiem, kurus vilina plašā vīna pasaule! Esiet sveicināti Rimi vīna dārzā, kur ikviens vīna baudītājs atradīs sev piemērotāko vīnu un trāpīgākos ieteikumus!

Iepazīstot plašo vīna pasauli, mājas lapa www.gardezi.lv/vinadarzs būs īsts palīgs - tajā atradīsi visplašāko informāciju par Rimi vīna sortimentu un tā jaunumiem. Ērti izvēloties sev interesējošo vīnu, būs iespējams uzzināt piemērotu ēdienu receptes, dažādus noderīgus padomus un ieteikumus. Tās ir jaunas zināšanas par vīnu izcelsmi, praktiski padomi par piemērotākā vīna izvēli pie jebkuras maltītes – no vieglām uzkodām līdz pat izsmalcinātiem desertiem.

Kā izvēlēties labu vīnu un izmantot Rimi vīna dārzs priekšrocības? Reģistrējies Rimi vīna dārzs mājas lapā vai Rimi kioskā – esi viens no pirmajiem, kurš saņems informāciju par iespēju apmeklēt izglītojošus gardēžu pasākumus un vērtīgas meistarklases. Lai pieteiktos, Tev ir nepieciešama Mans Rimi klienta karte, kuru vari iegādāties un reģistrēt visos Rimi veikalos.

Rimi vīna dārzs atklās Tev vīna baudīšanas pasauli un palīdzēs Rimi plašajā sortimentā izvēlēties vispiemērotāko vīnu ikdienas maltītei un svētkiem. Šajā pastaigā pa Vīna dārzu Tevi vedīs Rimi Gardēdis un vīnzinis Mārcis Mitrevics.

Atklāsim vīna baudīšanas pasauli - uz tikšanos!Instagram Sekot